НАПІВПРОМИСЛОВІ КОНДИЦІОНЕРИ

     Напівпромислові кондиціонери здатні охолоджувати, осушувати або підігрівати повітря в магазинах, торгових центрах, готелях, ресторанах і на інших комерційних об'єктах. Все напівпромислові моделі комплектуються фільтром, що має підвищений термін експлуатації Напівпромислові кондиціонери Hisense здатні охолоджувати, осушувати або підігрівати повітря в магазинах, торгових центрах, готелях, ресторанах і на інших комерційних об'єктах. Все напівпромислові моделі комплектуються фільтром, що має підвищений термін експлуатації.

     В асортименті представлені як класична серія напівпромислових спліт-систем HEAVY Classic, так і інверторна серія HEAVY DC Inverter з внутрішніми блоками касетного, канального, напольно-стельового типу в повному діапазоні потужностей від 18 кБТУ до 60 кБТУ. Особливу увагу інженери Hisense приділили розробці додаткових рішень в області індивідуального і групового управління.

      Це дозволяє застосовувати дане обладнання на об’єктах різного рівня і для вирішення будь-яких завдань: від охолод-ження серверних приміщень до створення комфортної системи кондиціонування офісної будівлі.

       З 2015 року оновлені інверторні спліт-системи HEAVY DC Inverter і спліт-системи HEAVY Classic стійко працюють на холод до -15 °С, що розширює можливості їх експлуатації в різних кліматичних умовах. Ця перевага належить до 48/60 моделей касетних і канальних систем, а також до всіх зовнішніх блоків напольно-стельових спліт-систем.

       Широкий діапазон роботи

  Завдяки застосуванню сучасних алгоритмів управління та високоякісних компонентів напівпромислові спліт-системи HISENSE всіх типів можуть працювати в режимі обігріву в розширеному діапазоні зовнішньої температури.

        Високоефективні компресори

        У всіх моделях напівпромислових кондиціонерів HISENSE використовуються тільки високо-ефективні компресори (роторного типу і SCROLL) спеціально призначені для використання в професійному обладнанні.

      Безпечна робота

      Напівпромислові системи кондиціонування HISENSE оснащені декількома ступенями захисту. Однин з них – контроль високого і низького тиску холодоагента. Контролюючи ці параметри система управління може зупинити роботу кондиціонера в разі нештатного режиму роботи, не допустивши аварії.

       Розділена на дві плати система управління і контролю з дублюванням функцій

     Більш надійний контроль: за допомогою Dual PCB Control система управління зчитує всі робочі характеристики без найменших затримок.

     Це дозволяє домогтися оптимального контролю, інтелек-туального розморожування, захисту від поломок. Розподілена система управління захищена від ушкоджень або небезпеки, пов’язаної з неправильним підключенням живлення.

     Підключення протипожежної системи

    Система контролю напівпромислових систем дозволяє підключити до них датчики диму, або інші пристрої чи системи контролю, що сигналізують про пожежу. При спрацьовуванні цього контакту система кондиціонування буде негайно відключена.

     Підключення картки контролю доступу

 Ця функція робить дуже зручним застосування напівпромислових систем HISENSE в приміщеннях, де необхідно автоматичне відключення системи кондиціонування при відсутності людей у приміщенні. Наприклад, апартаменти та номери в готелях.

1/9
ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000