Відкатні ворота. Що впливає на вибір автоматики.

Без автоматичних систем сьогодні неможливо уявити комфортного управління в'їзними воротами: самостійно відкривати їх, особливо якщо отвір досить великий і конструкція важка, дуже незручно. Автоматика виручає, коли потрібно забезпечити зручний доступ на виробничий об'єкт, склад, територію приватного будинку. Функціональна сучасна апаратура дозволяє не тільки встановити гнучкі настройки для орних, секційних, відкатних воріт, але і значно підвищити їх надійність і безпеку використання. Автоматичні системи реалізуються за досить доступною ціною, до того ж встановити їх можна як на монтовані, так і на вже знаходяться якийсь час в експлуатації конструкції. Важливою перевагою якісної автоматики і фурнітури для воріт є простота в обслуговуванні.


Звичайно, скористатися всіма перевагами, які відкривають автоматичні системи, вдасться лише в тому випадку, якщо ретельно підійти до питання вибору. Нижче ми наведемо поради фахівців: вони допоможуть уникнути проблем при придбанні, установці і експлуатації обладнання.

Великою перевагою відкатних воріт є те, що на відміну від розпашних, вони не «з'їдають» вільний простір, а тому можуть бути встановлені на будь-якій ділянці. Незважаючи на велику вагу, конструкція не вимагає зусиль при відкритті і закритті.

Автоматика для відкатних воріт ціна якої залежить від матеріалу виготовлення і габаритів конструкції, являє собою електропривод і пульт дистанційного керування. Також багато моделей мають спеціальні датчики і фотоелементи, що реагують на рух та виникнення на шляху проходження полотна перешкод.

Дистанційний радіопульт надійно кодується, а тому відкрити їм інші ворота не представляється можливим.

Якісні відкатні ворота можуть безперебійно працювати протягом 15 років, а тому їх придбання є розумною інвестицією фінансових коштів.

Критерії вибору автоматики

Автоматика для відкатних воріт повинна підбиратися з урахуванням розміру і ваги конструкції. Саме вага є основоположним умовою для вибору двигуна приводний системи. Чим більше габарити конструкції, тим потужнішим має бути двигун, який приводить її в рух.

В якості додаткового обладнання можна вибрати фотоелементи безпеки, що реагують на перешкоди і рух і автоматично припиняють роботу механізму. Також користувачі можуть збільшити радіус дії пульта управління, встановивши спеціальну антену. В такому випадку відкрити ворота можна буде, під'їжджаючи до ділянки на автомобілі і заощадивши свій час.

Функція автоматичного гальмування двигуна є корисною в разі, якщо через отвір воріт спостерігається висока інтенсивність руху автомобілів. В даному випадку важке полотно буде захищено від заклинювання в крайніх положеннях, навіть без участі людини.

Ви можете отримати більш детальну інформацію, щодо критеріїв вибору автоматики для відкатних воріт зателефонувавші нам, або заповнити форму зворотьного зв’язку https://www.testum.com.ua/contacts

1/9
ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000