ЯК САМОМУ ВСТАНОВИТИ ГАРАЖНІ ВОРОТА

Багато чоловіків вміють робити все по дому. Для них немає проблем з ремонтом каналізаційної системи, обладнанням полиць, зведенням річного душа, установкою забору, господарськими та побутовими будівлями. Вони можуть зводити цегляні стіни і закладати фундамент. Тому для них не буде складною установка гаражних полотнищ.

Кожен господар сам вибирає розміри гаражних полотен, а саме, висоту і ширину. Від ширини залежить зручний заїзд в гараж. Найпоширенішими є проєми з шириною від 2,5 м до 3 м. Максимально доцільним розміром є п'ятиметрова ширина. Висоту таких конструкцій визначають залежно від розмірів автомобіля (від 2-х до 2,2 м.) Якщо планується парковка мікроавтобуса, то висоту збільшують до 2,5 метрів. Вдало підібрані розміри на гаражні ворота забезпечать зручний заїзд автомобіля.


Як встановити підйомні гаражні ворота своїми руками

Ціна на ворота для гаража включає вартість матеріалу, вартість робіт, установку, інші накладні витрати. В результаті виходить досить значна сума. Тому можна спробувати самому встановити відповідні ворота для гаража.

Для цих цілей знадобиться:

 • перфоратор або дриль;

 • комплект побідитових свердел;

 • комплектуючі;

 • кріплення;

 • набір монтажного інструменту;

 • вимірювальна рулетка, водовага;

 • інше.

Якісні і надійні гаражні ворота підйомні своїми руками може встановити чоловік, який звик все робити сам.

Різновиди підйомних секційних воріт

Розпашні гаражні ворота втратили свою актуальність. Популярними стали підйомні секційні механізми, які бувають трьох типів: цілісні, секційні та ролетні. Ролетні конструкції не набули широкого поширення. Їх можна встановлювати в гаражах, які мають додаткову охорону. Популярними є секційні конструкції, що складаються з панелей з висотою 500-600 мм.

Внутрішній простір панелей заповнюють наповнювачем з пінополіуритану, що підвищує теплоізоляційні властивості. Зверху наноситься спеціальне покриття. Скріплення панелей проводиться петлями шарнірного типу. Підйомні секційні ворота відкриваються таким чином, що полотно затягується під стелю. Закриття супроводжується опусканням щита вертикально вниз. Всі напрямні зроблені з міцних антикорозійних матеріалів. Переміщаються муфти, ролики тощо. Виготовлені з використанням матеріалів, що поєднують особливий пластик і сталеві компоненти.

Переваги підйомних механізмів

Секційні ворота для гаража мають наступні переваги:

 • економією простору;

 • широким спектром облицювальних матеріалів;

 • стійкістю до несприятливих кліматичних умов;

 • легким способом утеплення спеціальними пінополістирольними панелями;

 • електричним і ручним способом відкривання;

 • надійним захистом від злому;

Конструктивні особливості

Секційні ворота мають особливу конструкцію полотна. Вона складається з окремих секцій, так званих сендвіч-панелей, які з’єднані між собою спеціальними петлями. Стики секцій по периметру оснащені системою ущільнювачів, яка дозволяє забезпечити герметичність конструкції.


Установка підйомних воріт

У комплект спорудження входить мотор, котрий підіймає полотно та механізм відкривання. Зазвичай господарі купують такі ворота готовими, а потім встановлюють їх самостійно, відповідно до доданої інструкції.

Панелі на підшипникових роликах монтуються в кутові металеві напрямні, встановлені з боків вхідного гаражного отвору. Цільний пристрій полотна і спеціальний підйомний механізм забезпечує їх комфортну експлуатацію: конструкція плавно рухається і не вимагає особливих зусиль. Багато користувачів замовляють такі ворота з установкою хвіртки, що дозволяє зменшити теплові втрати в холодну пору року.

Для максимальної зручності відкривання гаража, ворота як секційні, так і рольставні, оснащуються автоматикою. Такі конструкції працюють завдяки автоматичним приводам, які можуть бути обладнані дистанційним управлінням.

Якщо ви придбали готовий комплект гаражних воріт, і хочете самостійно їх встановити – це цілком реально, головне – повністю слідуйте інструкції.

1/9
ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000