Принцип роботи секційних воріт

Секційні гаражні ворота являють собою конструкцію, з'єднану петлями секції. Секційні ворота, незалежно від виробника, працюють за одним і тим же принципом. Назва воріт говорить сама за себе: їх конструкція складається з горизонтальних секцій, з'єднаних між собою шарнірами. Все це приводиться в рух за допомогою направляючих та роликів.

Секційні ворота встановлюються всередині приміщення. Якісна і надійна робота воріт забезпечена не тільки надійністю механізмів, а й правильною установкою. Якщо не дотримуватися умов монтажу, то навіть самі високоякісні матеріали не зможуть прослужити досить довго. Наші фахівці з монтажу проведуть кваліфікований та якісний монтаж гаражних воріт.

Елементи конструкції секційних воріт:

- полотно воріт (складається з з'єднаних між собою сталевих листів, між ними - шар поліуретану, який забезпечує високу ступінь теплоізоляції);

- напрямні і підвіси (сталеві профілі з кронштейнами кріпляться до отвору, по ним здійснюється рух полотна, завдяки підвісу напрямні кріпляться до стелі);

- пружинний механізм (використовується для балансування полотна секційних воріт).

Секційні ворота при відкритті піднімаються вгору по спеціальних напрявляючих, прикріпленим до стін або стелі в залежності від типу підйому воріт. Такий принцип роботи дозволяє легко відкривати ворота навіть якщо машина стоїть до них достатньо близько, а сніжною зимою Вам не доведеться бігати навколо гаража з лопатою, оскільки з установкою секційних воріт замети не завадять їх відкриття.

Система тросів і пружин забезпечує робочий процес воріт і безпеку їх конструкції. Він тримає на собі вагу полотна, що дозволяє досить легко піднімати і опускати його. Додаткові пружини служать страховкою і забезпечують безпеку роботи з воротами.

Переваги секційних воріт:

- довгий термін експлуатації;

- легкість обслуговування;

- надійність (вся продукція сертифікована);

- компактність;

- тепло- і шумоізоляція;

- якісна автоматика;

- установка воріт не вимагає яких-небудь додаткових робіт по коригуванню стін, стель, комірних отворів.

1/9
ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000