ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000

Принцип роботи секційних воріт

Секційні гаражні ворота являють собою конструкцію, з'єднану петлями секції. Секційні ворота, незалежно від виробника, працюють за одним і тим же принципом. Назва воріт говорить сама за себе: їх конструкція складається з горизонтальних секцій, з'єднаних між собою шарнірами. Все це приводиться в рух за допомогою направляючих та роликів.

Секційні ворота встановлюються всередині приміщення. Якісна і надійна робота воріт забезпечена не тільки надійністю механізмів, а й правильною установкою. Якщо не дотримуватися умов монтажу, то навіть самі високоякісні матеріали не зможуть прослужити досить довго. Наші фахівці з монтажу проведуть кваліфікований та якісний монтаж гаражних воріт.

Елементи конструкції секційних воріт:

- полотно воріт (складається з з'єднаних між собою сталевих листів, між ними - шар поліуретану, який забезпечує високу ступінь теплоізоляції);

- напрямні і підвіси (сталеві профілі з кронштейнами кріпляться до отвору, по ним здійснюється рух полотна, завдяки підвісу напрямні кріпляться до стелі);

- пружинний механізм (використовується для балансування полотна секційних воріт).

Секційні ворота при відкритті піднімаються вгору по спеціальних напрявляючих, прикріпленим до стін або стелі в залежності від типу підйому воріт. Такий принцип роботи дозволяє легко відкривати ворота навіть якщо машина стоїть до них достатньо близько, а сніжною зимою Вам не доведеться бігати навколо гаража з лопатою, оскільки з установкою секційних воріт замети не завадять їх відкриття.

Система тросів і пружин забезпечує робочий процес воріт і безпеку їх конструкції. Він тримає на собі вагу полотна, що дозволяє досить легко піднімати і опускати його. Додаткові пружини служать страховкою і забезпечують безпеку роботи з воротами.

Переваги секційних воріт:

- довгий термін експлуатації;

- легкість обслуговування;

- надійність (вся продукція сертифікована);

- компактність;

- тепло- і шумоізоляція;

- якісна автоматика;

- установка воріт не вимагає яких-небудь додаткових робіт по коригуванню стін, стель, комірних отворів.

1/9