АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ 

ЗАЛИШИЛОСЯ

Знижка 20%

на автоматику BFT

(на весь асортимент)

     Купити автоматику на розпашні ворота в "ТЕСТУМ-UA" - це значить зробити правильну, продуману покупку, яка полегшить Ваше життя. Перевагами придбання приводів для розгорнутих воріт у нас є:

  • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ виробника автоматики. У комплекті з кожним приводів обов'язково йде технічний паспорт з правилами експлуатації і гарантійним талоном. Якщо привід відправляється Вам безпосередньо з заводу, то ми не можемо заповнити гарантійний талон, однак гарантія зберігається тому в цьому випадку фіксується дата відправки приводу за серійним номером на вашій автоматиці для орних воріт.

  • НИЗЬКА ЦІНА автоматики на розсувні ворота. Завдяки великому обсягу продажів ми можемо запропонувати нашим клієнтам великий вибір і одночасно конкурентну ціну практично будь-якого приводу для орних воріт, незалежно від виробника і моделі.

  • ШВИДКИ ТЕРМІНИ доставки автоматики для розпашних воріт. Популярні моделі автоматики ми практично завжди можемо вислати в день замовлення або через 1 - 2 дні після нього будь-яким, зручним для Вас перевізником.

   Нижче наведена схема розведення і рекомендований перетин кабелів для встановлення приводів для воріт з розпашною автоматикою. Зверніть увагу, що на схемі показаний монтаж автоматики з усіма додатковими пристроями: 2 пари фотоелементів, сигнальна лампа, ключ-вимикач, антена. Для базової комплектації автоматики  необхідні тільки дроти живлення блоку і живлення приводів. Навіть повний, побутової комплект приводів, зазвичай, містить сигнальну лампу, із вбудованою антеною і тільки 1 пару фотоелементів, які встановлюються безпосередньо в отворі.

1/9
ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000