ШЛАГБАУМИ

ЗАЛИШИЛОСЯ

Знижка 20%

на автоматику BFT

(на весь асортимент)

    ШЛАГБАУМ - це механізм, який при в'їзді на якусь територію обмежує доступ до неї. Цей пристрій використовується на ділянках, які охороняються або перебувають під наглядом. На саму стрілу, найчастіше, наклеюються світловідбиваючі наклейки. Для безпеки поєднують червоний (помаранчевий) і білий колір.
    Відомо, що сьогодні користуються великим попитом саме автоматичні шлагбауми. Люди вже давно не сприймають шлагбаум як звичайне обмеження, яке має дві функції - «піднятися вгору» і «опуститися вниз». Все це тому, що сучасні шлагбауми мають багато технічних можливостей. Ви можете звільнити себе від ручного управління, яке займає багато часу і сил, і перейти до сучасних інноваційних технологій. Наша компанія гарантує, що при покупці автоматизованого шлагбаума, Ви забезпечуєте себе комфортом і впорядкованістю. Такий тип шлагбаумів, найчастіше, використовується на різних парковках, на залізниці, в аеропортах, банках, школах і т.д. Також контролює проїзд по платній дорозі і рух транспорту на різних великих підприємствах. Шлагбаум є дуже популярним і у дворах власників приватних будинків.
Автоматичний шлагбаум - КУПИТИ ЧИ НІ?
     Звичайно ж, основна функція пристрою - це безпека. Рішення купити шлагбаум захистить Вашу власність від в'їзду сторонніх автомобілів. Сьогодні це одна з найкращих систем управління доступом. Шлагбаум укомплектований фотоелементами стає значно безпечнішим, тому що не дозволяє стрілі опуститися, коли під нею є перешкода - людина або транспортний засіб.
     Легкість в управлінні - одна з найважливіших особливостей цього пристрою. Взаємодія між автоматичним шлагбаумом і людиною, який керує системою, відбувається дуже просто - при натисканні кнопки на спеціальному пульті (може служити і для управління секційними воротами)
    Безперечно, шлагбаум дуже зручний в експлуатації. Цей механізм відрізняється своєю невибагливістю в обслуговуванні, надійністю і компактністю.

     Як відомо, автоматичний шлагбаум широко застосовується ще й тому, що це дуже вигідно з економічної точки зору. Наша компанія  пропонує якісний і доступний шлагбаум, ціна якого буде завжди задовільняти наших кліентів. Такі умови можливі тільки завдяки великим обсягам продажів і налагодженої мережі постачальників по всій Європі.

     На сьогоднішній день в Україні шлагбауми, які оснащені автоматикою, дуже популярні, так як вони підтримують Ваш стиль, забезпечують максимальну безпеку, легкість в управлінні і використанні.

1/9
ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000