ШВИДКІСНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА 

ЗАЛИШИЛОСЯ

Замов гаражні ворота GANT

та отримай знижку 20%:

   Сучасне виробництво товарів і послуг вимагає раціонального використання ресурсів. Дотримання температурних норм і скорочення втрат тепла у виробничих і складських приміщеннях є значними складовими ефективного виробництва.

 Відкриті прорізи стають причиною протягів і витоку енергії, що тягне за собою високі витрати на підтримання необхідного температурного режиму. Подібні додаткові витрати ведуть до збільшення собівартості товарів і послуг, і, часом, до зниження конкурентоспроможності продукції.

      Високошвидкісні ворота не тільки забезпечать безперешкодний рух транспортних потоків і збереження необхідних кліматичних умов на підприємстві, а й значно знизять енергетичні витрати. Вони також забезпечать дотримання необхідного температурного режиму для особливих категорій товарів.

Сфера застосування

     Швидкісні ворота - це гідна візитна картка будинку компанії. Саме в них власник знайде вдале поєднання дизайну і високотехнологічних комірних систем нового покоління.

     Такі ворота вже встигли себе позитивно зарекомендувати в паркінгах, в комплексі з вантажними рампами, в автомобільній промисловості і торгівлі.

     На особливу увагу заслуговують швидкісні ворота - які сертифіковані на установку в чистих приміщеннях (ISO клас 5 - EN 14644-1), таких як лабораторії та дослідницькі центри, медичні виробництФва, підрозділи космонавтики, а також виробництва напівпровідників і електроніки.

Переваги

       Високошвидкісні ворота з успіхом вирішують наступні завдання:

  • підтримання необхідних температурних вимог в робочих приміщеннях;

  • безперервний рух транспорту;

  • реалізовані за індивідуальним проектом ворота для конкретного виробничого приміщення;

  • значне зниження енергетичних витрат;

  • виключення травмування робочого персоналу або механічних пошкоджень обладнання і транспорту за рахунок фотоелементів і плавної роботи полотна;

  • довговічна і надійна робота за рахунок міцних натяжних пружин.

Gant, Nice, BFT, Roger, Segment, G-Lock, Гаражные ворота, автоматика для распашных и откатых ворот, шлагбаум, ролеты на окна, двери, гараж, скидка. Гаражні ворота, автоматика для розпашних воріт та відкатних воріт, шлагбауми, ролети на вікна, двері, гараж, промислові ворота, швидкісні ворота, промышленные ворота, скоростные ворота
1/9
ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000