РОЛЕТИ ДЛЯ ВІКОН ЗАХИСНІ

   Віконні ролети набрали більшу популярність в Європі вже кілька десятиліть тому і зараз багато будинків спочатку проектується з урахуванням подальшої установки захисних ролет. Завдяки такому підходу можливо здійснити, так званий, прихований монтаж - коли ролету не видно у відкритому стані взагалі. У нашій країні масово ролети на вікна починають купувати тільки зараз, а найпоширенішим є "накладний монтаж", який не вимагає особливої ​​підготовки отвору.

    Найпоширенішим вважається "накладний мон-таж зовні", так ролети для вікон буде не тільки сприяти збереженню теплового режиму в приміщенні, але і захищати скла від вандалів. В даному випадку додаткові роботи з підготовки отвору зазвичай не потрібні, а отвір залишається повністю вільним у відкритому стані.

     Шановні покупці! Будь-яка ролета буде виготов-лена під Ваш індивідуальний розмір, з урахуванням всіх Ваших побажань і особливостей монтажу. Оголошено остаточної ціни віконної ролети можливо тільки після з'ясування всіх переваг і зняття точних розмірів. Також слід врахувати, що вартість ролет залежить від таких особливостей:

  • МЕТОД УПРАВЛІННЯ- "ПРУЖИНА-ЗАМОК" автоматична ролета для вікон, природно, буде дорожче, також варто враховувати розмір профілю (ми пропонуємо профіль від 29мм до 77 мм);

  • СПОСІБ МОНТАЖУ - накладної. Весь світловий отвір Вашого вікна залишається вільним, відповідно, габаритні розміри вироби будуть більше зазначених. Ціна рольставень з вбудованим монтажем - нижче, але і світловий отвір - менше;

  • ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА. Готовий виріб в розібраному вигляді ми можемо відправити транспортною компанією в будь-яке місто України. Наявність монтажної бригади у Вашому місті уточнюйте заздалегідь. Ціна установки захисної ролети на вікно, як правило, близько 10-15% від вартості виробу. Популярним рішенням є і самостійний монтаж ролет для вікон, тому що завдяки простоті конструкції цей процес не вимагає особливих знань і умінь.

ТИПИ ПРОФІЛІВ ГАРАЖНИХ РОЛЕТ

БІЛИЙ

СІРИЙ

БЕЖЕВИЙ

КОРИЧНЕВИЙ

АНТРАЦИТ

РЕШІТКА

     Для розрахунку ролет залиште заявку або просто зателефонуйте нам, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання!

1/9
ДЗВОНІТЬ
ПИШІТЬ
ГОДИНИ РОБОТИ

тел. +38 (066) 668 45 08

тел. +38 (068) 668 45 08

тел. +38 (099) 324 71 66

тел. +38 (068) 324 71 66

з пон. по суб. 9:00–18:00

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ДОСВІДУ
НАШІ ПОСЛУГИ
ПРИЇЗДЖАЙТЕ

проспект Свободи, 42

м.Ужгород

Закарпатськая область

Україна, 88000